خرید بلیط هواپیما استانبول، استانبول یکی از زیباترین شهرهایی است که سفر به آن با هر بودجه‌ای امکان‌پذیر است. بسیاری از افراد این شهر را پایتخت فرهنگی ترکیه می‌نامند. به دلیل فاصله نزدیک و تشابه فرهنگی ترکیه با ایران، این شهر وسیع و رویایی یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری ایرانیان به حساب می‌آید. از بزرگ‌ترین جذابیت‌های این شهر می‌توان موقعیت جغرافیایی آن و قرارگیری در حد فاصل قاره‌های اروپا و آسیا را برشمرد. با سفر به استانبول گویی در گذرگاه سنت‌ها و فرهنگ‌های گوناگون جهان گام برمی‌دارید. در این مطلب قصد داریم کلیه اطلاعات مورد نیاز در مورد خرید بلیط هواپیما استانبول را با شما در میان بگذاریم. پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید. قیمت بلیط هواپیما استانبول چارتری

برای خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران چه باید کرد؟

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران از طریق مراجعه به وب‌سایت معتبرترین آژانس‌های گردشگری امکان‌پذیر است. این روزها، تنها با چند کلیک می‌توانید بلیط خود را به هر مقصدی که می‌خواهید رزرو یا خریداری کرده و رهسپار سفری خیال‌انگیز شوید. تعداد قابل توجهی از خطوط هوایی ایرانی و خارجی از تهران به مقصد استانبول و برعکس حرکت می‌کنند. از این میان، می‌توان به ایران ایر، ماهان، ایران ایرتور، هواپیمایی قطر و هواپیمایی ترکیه اشاره کرد. با توجه به تنوع خطوط هوایی موجود در این مسیر، بسیاری از ساکنان شهرستان‌های دور و نزدیک، مسافرت به استانبول را از طریق تهران انجام می‌دهند. به همین دلیل، تردد در مسیر تهران به استانبول به مراتب بیش‌تر از سایر شهرهای ایران است. اغلب آژانس‌های گردشگری، بلیط‌ سفرهای خارجی و داخلی را به‌صورت سیستمی، چارتری، لحظه آخری و اقساطی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند. بنابراین، در هنگام تهیه بلیط تهران به استانبول ابتدا باید یکی از گزینه‌های یاد شده را انتخاب کرده و اطلاعات آن را بررسی کنید.

خرید بلیط هواپیما استانبول چارتری

برخی از آژانس‌های گردشگری بلیط هواپیما استانبول را به‌صورت چارتری عرضه می‌کنند. این به معنای آن است که این مراکز گردشگری، کلیه صندلی‌های هواپیما را با قیمتی ارزان‌تر از هزینه واقعی پیش خرید کرده و به‌صورت خرده‌فروشی به مسافران عرضه می‌کنند. انجام این کار از مهم‌ترین عواملی است که به کاهش قیمت بلیط پرواز استانبول منجر می‌شود. تنها مشکل بلیط‌های چارتری این است که معمولا هر دو سر بلیط را باید به‌صورت یک‌جا خریداری کرد. در عین حال، فاصله زمانی رفت و برگشت قابل تغییر نبوده و تنها در همان بازه زمانی اعتبار دارد. به این ترتیب، اگر قصد دارید برای مدتی بیش‌تر از زمان تعیین شده در استانبول اقامت کنید این نوع بلیط برای شما کارایی چندانی نخواهد داشت.

مزایای بلیط پرواز استانبول چارتری

از مهم‌ترین مزایای بلیط هواپیما استانبول چارتری می‌توان موارد زیر را برشمرد:
 • مسافران پرواز استانبول چارتری با پرداخت هزینه‌ای به مراتب پایین‌تر از قیمت سیستمی می‌توانند سفری خاطره‌انگیز را تجربه کنند.
 • با استفاده از پروازهای چارتری، طیف گسترده‌تری از افراد می‌توانند به مقاصد دلخواه خود سفر کنند.

قیمت بلیط هواپیما استانبول چارتری

قیمت بلیط هواپیما استانبول چارتری به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از این میان، می‌توان به نوع خطوط هوایی و هزینه‌ای اشاره کرد که آژانس گردشگری برای پیش خرید کردن صندلی‌های پرواز پرداخت کرده است. خطوط هوایی گوناگون بسته به سیاست‌گذاری‌های سازمانی، نوع هواپیما و امکانات رفاهی آن صندلی‌های خود را با هزینه‌های متفاوتی در اختیار مسافران و مراکز گردشگری قرار می‌دهند.

خرید بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری، یکی از بهترین گزینه‌هایی است که سفری خاطره‌انگیز را با پرداخت هزینه‌ای بسیار مقرون به‌صرف امکان‌پذیر می‌کند. لحظه‌ای یا لحظه آخری اصطلاحی است که به بلیط پروازهایی اطلاق می‌شود که عمدتا چارتری بوده و تا واپسین روزهای پیش از عزیمت، فروش نرفته‌اند. به این ترتیب، ظرفیت پرواز تکمیل نشده است. این امر ممکن است برای آژانس گردشگری خسارت قابل توجهی را به‌همراه داشته باشد. برای جلوگیری از تحمل این ضرر و زیان، ظرفیت خالی هواپیما با قیمتی به مراتب پایین‌تر از نرخ اصلی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. تنها مشکل استفاده از بلیط‌های لحظه آخری این است که گردشگران تنها ظرف چند روز باید بتوانند کلیه مقدمات سفر را فراهم کرده و برای مسافرتی پیش‌بینی نشده آماده شوند. برای استفاده از مزایای پروازهای لحظه آخری، پیشنهاد می‌کنیم به هوم بلیط مراجعه کنید.

مزایای بلیط پرواز استانبول لحظه آخری

از مهم‌ترین مزایای بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری می‌توان موارد زیر را برشمرد:
 • با خرید بلیط هواپیما تهران به استانبول لحظه آخری، گردشگران می‌توانند سفری غیر منتظره و استثنایی را تجربه کنند. خاطره این سفر برای همیشه در ذهن مسافران به یادگار خواهد ماند.
 • مسافران پرواز استانبول به تهران لحظه آخری با پرداخت هزینه‌ای اندک و مقرون به‌صرفه از امکانات یک مسافرت لوکس بهره‌مند خواهند شد.

قیمت بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری

قیمت بلیط هواپیما استانبول لحظه آخری به عوامل متعددی بستگی دارد. از این میان، می‌توان به نوع خطوط هوایی و رده‌بندی بلیط اشاره کرد. خطوط هوایی مختلف، بلیط‌های خود را در رده‌بندی‌های گوناگونی نظیر اکونومی، بیزینس کلاس و فرست کلاس در اختیار مسافران قرار می‌دهند. این طبقه‌بندی براساس نوع و کیفیت خدمات و امکانات ارائه شده به مسافران انجام گرفته و از نظر هزینه به شکل قابل توجهی با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال، قیمت بلیط اکونومی لحظه آخری استانبول به مراتب پایین‌تر از بلیط لحظه‌ای بیزینس کلاس خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما استانبول اقساطی

بلیط هواپیما استانبول اقساطی از بهترین گزینه‌هایی است که سفر به این شهر اروپایی-آسیایی را برای کارمندان، بازنشستگان نهادها و مراکز دولتی و خصوصی و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ به ساده‌ترین شکلی امکان‌پذیر می‌کند. این روزها، بلیط‌های اقساطی توسط بسیاری از مراکز گردشگری ارائه می‌شوند. این امر عمدتا از نامساعد بودن شرایط اقتصادی ناشی می‌شود. افزایش قابل توجه قیمت‌ها، سفر کردن را برای بسیاری از اقشار جامعه به امری لوکس و حتی غیر ممکن تبدیل کرده است. با استفاده از گزینه اقساطی، تعداد قابل توجهی از افراد می‌توانند به استانبول مسافرت کرده و اوقات خوشی را تجربه کنند. با توجه به تاثیر سفر در بهبود شرایط روحی افراد، خرید بلیط‌های اقساطی را می‌توان یکی از بهترین روش‌هایی دانست که به ارتقا سلامت روان جامعه کمک می‌کند.

قیمت بلیط هواپیما استانبول اقساطی

قیمت بلیط هواپیما استانبول اقساطی نیز درست مانند سایر موارد یاد شده به عوامل گوناگونی نظیر نوع خطوط هوایی و چارتری بودن یا نبودن پرواز بستگی دارد. تعداد اقساط ماهیانه هم از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه بلیط هواپیما تهران به استانبول قسطی به حساب می‌آید. با توجه به لزوم دریافت کارمزد جداگانه به ازا هر قسط، افزایش تعداد اقساط به معنای بالا رفتن قیمت نهایی بلیط خواهد بود. بنابراین، استفاده از پرواز استانبول با اقساط 10 ماهه به مراتب پر هزینه‌تر از همین سفر با اقساط 6 ماهه خواهد بود.

مزایای بلیط پرواز استانبول اقساطی

از اصلی‌ترین مزایای بلیط هواپیما استانبول اقساطی می‌توان موارد زیر را برشمرد:
 • پرداخت تدریجی هزینه‌های سفر از مهم‌ترین مزایایی است که بازدید از استانبول را برای افراد بیش‌تری ممکن می‌کند. به این ترتیب، لازم نیست مسافران این شهر از همان اول به فکر تامین کل هزینه‌ها و پرداخت یک‌باره آن باشند.
 • بلیط‌های اقساطی دسترسی تعداد بسیار زیادی از مردم را به گزینه‌های سفر امکان‌پذیر می‌کنند.
 • بهبود شرایط روحی و تقویت وضعیت روانی جامعه را می‌توان از مهم‌ترین مزایای سفرهای اقساطی دانست.
 • با استفاده از گزینه اقساطی خرید بلیط، بسیاری از کامندان، بازنشستگان و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ می‌توانند از امکانات و خدمات سفری لوکس بهره‌مند شده و هزینه‌های آن را به‌تدریج پرداخت کنند.
 • بهار استانبول

مدت زمان پرواز استانبول چقدر است؟

پرواز استانبول به تهران و بالعکس در فاصله فرودگاه بین‌المللی استانبول و فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود. در اغلب موارد، پیمودن این مسیر با هواپیما در حدود 3 ساعت و 20 دقیقه طول می‌کشد.

واحد پول استانبول چیست؟

واحد پول استانبول لیر است. هر لیر به 100 قروش تقسیم‌بندی می‌شود. در هنگام سفر به این شهر، در صورت تمایل می‌توانید دلار هم به‌همراه داشته و در هتل‌ها، مراکز خرید و نقاط گوناگون شهر از آن استفاده کنید.

آب‌ و هوای استانبول

آب‌وهوای استانبول بسته به فصل می‌تواند متفاوت باشد. در ادامه، حال‌وهوای این شهر را در مواقع مختلف سال مرور می‌کنیم:

بهارهای استانبول

بهار از مناسب‌ترین و خوش آب‌وهواترین فصل‌های سال برای سفر به استانبول به حساب می‌آید. این شهر در بهاران از زیبایی خاصی برخوردار است. روزهای بهاری استانبول غالبا خنک و آفتابی بوده و انواع گل‌ها و گیاهان در سطح شهر مشاهده می‌شوند. بهترین زمان سفر به استانبول در فصل بهار از اواسط فروردین تا اواسط خرداد ماه است.

تابستان‌ های استانبول

تابستان‌ این شهر از اواسط خرداد ماه شروع شده و تا اوایل مهر ماه ادامه می‌یابد. آب‌وهوای استانبول در تابستان گرم و کم باران است. علاقه‌مندان به تفریحات آبی می‌توانند در این فصل به استانبول سفر کرده و از مزایای شنا، قایق‌سواری، کشتی‌سواری و بسیاری از تفریحات دیگر بهره‌مند می‌شوند.

پاییزهای استانبول

در این شهر، فصل پاییز از اوایل مهر ماه آغاز شده و تا اواخر آذر ماه ادامه می‌یابد. جنب‌وجوش شهر در پاییز به مراتب بیش‌تر از تابستان است. با این حال، آب‌وهوای استانبول در این فصل کاملا سرد و مرطوب است. اگر روزهای پاییزی را برای سفر و اقامت در این شهر زیبا انتخاب کرده‌اید، بهتر است مراقب لباس پوشیدن خود باشید.

زمستان‌ های استانبول

زمستان استانبول از اواخر آذر آغاز شده و تا اواسط اسفند ماه ادامه می‌یابد. تهیه بلیط هواپیما استانبول در این فصل به مراتب ساده‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر از مواقع دیگر سال است. چراکه سرمای هوا موجب کاهش نسبی گردشگران می‌شود. با این حال، تخفیف‌های باورنکردنی کریسمس از مهم‌ترین عواملی است که سفر به استانبول در زمستان را توجیه می‌کند.

آشنایی با برخی از بهترین خوراکی‌ ها و غذاهای استانبول

از خوش‌مزه‌ترین و شناخته‌شده‌ترین خوراکی‌ها و غذاهای استانبول می‌توان موارد زیر را برشمرد:

·سیمیت

کم‌تر کسی را می‌توان یافت که با سفر به ترکیه سیمیت را امتحان نکرده باشد. سیمیت در واقع نوعی نان بسیار خوش‌طعم است که عمدتا به‌همراه پنیر و گوجه‌فرنگی استفاده می‌شود.

·لهمجون

لهمجون یا پیتزای ترکی از ترکیب نان، گوشت چرخ‌شده، پیاز و برخی افزودنی‌های دیگر تشکیل می‌شود. این غذای خوش عطر و طعم را به‌همراه لیمو و جعفری تازه سرو می‌کنند.

·بالیک اکمک

یک نوع غذای دریایی بسیار محبوب است که با استفاده از ماهی و به‌صورت مدرن و سنتی طبخ می‌شود.

·تانتونی

تانتولی یک نوع غذای لقمه‌ای است که از ترکیب گوشت، گوجه فرنگی، فلفل، ادویه‌جات و نان تشکیل می‌شود.

·منمن

منمن نوعی املت خوش‌مزه است که از ترکیب تخم‌مرغ، پیاز، گوجه‌فرنگی، فلفل، کعفری و انواع سبزیجات معطر تشکیل شده است.

·مانتی

مانتی به شکل قابل توجهی شبیه راویولی بوده و همراه با ماست و سیر سرو می‌شود. خمیر مانتی به‌صورت آماده یا خانگی تهیه شده و داخل آن با گوشت قرمز، ماهی، مرغ، پنیر، قارچ یا کالباس پر می‌شود.
 • معرفی برخی از دیدنی‌ ترین مکان‌ های استانبول

معرفی برخی از دیدنی‌ ترین مکان‌ های استانبول

برخی از تماشایی‌ترین مکان‌های استانبول عبارتند از:

1.بازار سنتی

بازار سنتی استانبول با انواع و اقسام کالاها از شلوغ‌ترین و دیدنی‌ترین جاذبه‌های این شهر تاریخی و شگفت‌انگیز به حساب می‌آید. با مراجعه به این بازار از پارچه‌های رنگارنگ و زیبا گرفته تا شیرینی‌جات و ادویه‌های خوش عطر و بو را مشاهده خواهید کرد.

2.مسجد ایاصوفیه

این مسجد با قدمتی بیش از هزار سال و با معماری بی‌نظیر یکی از خیال‌انگیزترین سازه‌های این شهر افسانه‌ای به حساب می‌آید.

3.مسجد سلیمانیه

این مسجد، عنوان وسیع‌ترین مسجد استانبول را به خود اختصاص داده است. این بنا هم از معماری بسیار زیبایی برخوردار بوده و در بخش‌های داخلی آن، آثار هنری بسیار زیادی مشاهده می‌شوند.

4.باسیلیکا سیسترن

باسیلیکا سیسترن نام یکی از بزرگ‌ترین آب انبارهای قدیمی استانبول است که در دوره بیزانس ساخته شده است. امروزه، بسیاری از آثار موسیقی به‌همراه رقص و آواز در این مکان اجرا می‌شوند.

5.مسجد کبود

این مسجد هم یکی از زیباترین بناهای استانبول است که فضای داخلی آن با کاشی‌کاری‌هایی به رنگ آبی پوشیده شده است. این بنا دارای 8 گنبد ریز و درشت و 6 مناره است. بازدید از این مکان را به گردشگران استانبول پیشنهاد می‌کنیم.

6.تنگه بسفر

این تنگه، دریای مرمره را به دریای سیاه متصل کرده و حدفاصل قاره‌های اروپا و آسیا به حساب می‌آید. بسفر از اصلی‌ترین بخش‌‌هایی است که برای رفت‌وآمد کشتی‌های تجاری سراسر دنیا در نظر گرفته شده است.

7.کاخ ییلدیز

این کاخ زیبا به‌همراه فضای سبز بی‌نظیرش از دیدنی‌ترین مکان‌های استانبول به حساب می‌آید. در زمان‌های قدیم، محوطه این کاخ به‌عنوان شکارگاه سلطان سلیمان شناخته می‌شد.

8.کاخ توپکاپی

کاخ توپکاپی یکی از معروف‌ترین و دیدنی‌ترین موزه‌های استانبول است. این بنا از قدمتی چند صد ساله برخوردار بوده و با قرار گرفتن در مقابل تنگه بسفر دارای موقعیت جغرافیایی بی‌نظیری است.

9.برج گالاتا

برج گالاتا با معماری قرون وسطایی خود یکی از جالب‌ترین بناهای استانبول به حساب می‌آید. در قرن پانزدهم، این برج به‌عنوان زندان کاربرد داشته است.

10.قلعه روملی حصار

قلعه روملی با قرار گرفتن در حاشیه دریای سیاه از معروف‌ترین و بی‌نظیرترین قلعه‌های این کشور به شمار می‌آید.

11.کاخ دلمه باغچه

کاخ دلمه باغچه را می‌توان به‌عنوان آخرین پایگاه حکومت عثمانی معرفی کرد. در معماری بی‌نظیر این کاخ از عناصر اروپایی و عربی استفاده شده است.

12.جزایر اطراف استانبول

جزایر اطراف استانبول از بهترین مکان‌ها برای سپری کردن اوقاتی خوش و انجام تفریحات دریایی به حساب می‌آیند.

13.محله بالات و فنر

با گشت‌وگذار در محله‌های بالات و فنر با زیباترین جلوه‌های استانبول آشنا خواهید شد. از کلیساها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و کافی‌شاپ‌های زیبا گرفته تا ساختمان‌های رنگارنگ این مناطق همگی چشم بیننده را به خود خیره می‌کنند. سواحل استانبول ترکیه

مهم‌ ترین نکات سفر به استانبول

در سفر به استانبول لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشید:
 • با توجه به شرایط آب و هوایی استانبول از اوایل بهار تا اواخر تابستان را می‌توان بهترین زمان سفر به این شهر دانست. بنابراین، اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید بهتر است در مواقع یاد شده نسبت به تهیه بلیط هواپیما استانبول اقدام کرده و در کنار سایر فعالیت‌ها از تفریحات آبی و هوای آفتابی نیز بهره‌مند شوید.
 • استانبول یکی از بهترین شهرهای ترکیه است که در آن می‌توان به خرید پرداخت. وجود بازارهای محلی و مراکز تجاری مدرن بزرگ و کوچک و همچنین، حضور معتبرترین برندهای جهانی این شهر را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید انواع کالاهای لوکس و محلی تبدیل کرده است. بنابراین، در سفر به استانبول حتما از بازارها و فروشگاه‌های موجود در سطح شهر بازدید کنید.
 • به خاطر داشته باشید، هزینه بنزین در ترکیه به شکل قابل توجهی بالا است. با توجه به این موضوع، پیشنهاد می‌کنیم فکر اجاره ماشین در استانبول را از ذهن خود خارج کرده و به جای سوار شدن به تاکسی از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس استفاده کنید.
 • برای اجتناب از مشکلات احتمالی، پیشنهاد می‌کنیم در طول سفر به استانبول حتما از آب معدنی استفاده کنید. مطمئن باشید، اغلب ساکنان این شهر هم همین کار را انجام می‌دهند.
 • لازم است بدانید، هزینه تاکسی در استانبول به شکل قابل توجهی بالاتر از سایر شهرهای این کشور است. در عین حال، این هزینه در ساعات واپسین روز یعنی بعد از غروب آفتاب افزایش یافته و نرخ آن با ساعت آغازین روز متفاوت است.
 • کارت استانبول یکی از بهترین ابزارهایی است که به کاهش هزینه رفت‌وآمد کمک کرده و استفاده از وسایل نقلیه عمومی را با هزینه بسیار پایین‌تری امکان‌پذیر می‌کند. بنابراین، به‌محض ورود به استانبول بهتر است این کارت را تهیه کرده و در هنگام استفاده از اتوبوس، کشتی و سایر وسایل نقلیه و تفریحات مختلف از تخفیف‌های ویژه‌ آن بهره‌مند شوید.
 • اغلب ساکنان استانبول مسلمان هستند. با توجه به این موضوع، در هنگام مراجعه به رستوران‌ها یا خرید از سوپرمارکت‌های پروتئینی می‌توانید از حلال بودن گوشت‌های ارائه شده اطمینان داشته باشید.
 • استانبول یک شهر تاریخی با پیشینه فرهنگی بسیار غنی است. بنابراین، در سفر به این شهر بهتر است مراجعه به مکان‌های تاریخی را فراموش نکرده و تماشای آثار هنری، بناها، سازه‌ها و یادگارهای به‌جا مانده از پیشینیان را نیز در برنامه گردشگری خود بگنجانید. اغلب مسافران این شهر، تمام وقت خود را به گشت‌وگذار در مراکز خرید و تفریح‌گاه‌های استانبول اختصاص می‌دهند. فراموش نکنید، بازدید از مکان‌های تاریخی و آشنایی با پیشینه یک سرزمین از مهم‌ترین عواملی است که آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم آن را امکان‌پذیر کرده و به ارتقاء سطح فکری انسان کمک می‌کند.
 • استانبول علاوه بر اماکن تاریخی، مراکز تفریحی و بازارهای ریز و درشت از جزایر زیبا و متعددی نیز برخوردار است. این جزایر در فاصله اندکی از این شهر قرار داشته و مسافران بسیار زیادی را جذب خود می‌کنند. با مراجعه به این جزیره‌های خوش منظره و خوش آب‌وهوا، گردشگران می‌توانند اوقات بسیار خوشی را سپری کرده و به انجام انواع تفریحات آبی، شنا در دریای مرمره و قایق سواری بپردازند. از زیباترین و شناخته‌شده‌ترین جزیره‌های اطراف این شهر می‌توان بیوک آدا، فیبلی آدا، کاشیک، بورگاز آدا، گالاتاسارای، صدف، یاسیادا کینالادا را نام برد. در هر یک از این جزیره‌ها، سرگرمی‌های منحصر به‌فردی انتظار مسافران را می‌کشند. بنابراین، در هنگام سفر به استانبول حتما بازدید از این جزایر را نیز در برنامه سفر خود بگنجانید.
 • به خاطر داشته باشید، استانبول هم درست مانند همه شهرهای بزرگ از امنیت اجتماعی بالایی برخوردار نیست. بنابراین در بدو ورود به آن کلیه اشیا قیمتی، پول نقد و گذرنامه خود را در گاوصندوقی قرار دهید که معمولا در داخل اتاق‌های هتل تعبیه شده‌اند. در صورت عدم دسترسی به گاوصندوق شخصی، توصیه می‌کنیم اشیا ارزشمند خود را در گاوصندوق‌ها یا لاکرهای موجود در سالن پذیرش قرار دهید. برای اطلاع از مکان دقیق این صندوق‌ها لازم است به میز پذیرش هتل مراجعه کنید.
 • بازارهای محلی و بازارهای مدرن و امروزی استانبول به یک اندازه نظر گردشگران را به خود جلب می‌کنند. بازارهای سنتی این شهر از حال و هوای خاصی برخوردار بوده و گشت‌وگذار در آن‌ها به مراتب خاطره‌انگیزتر خواهد بود. در عین حال، با مراجعه به این بازارها شما از امکان چانه‌زنی هم برخوردار خواهید شد. این در حالی است که مراکز تجاری مدرن استانبول با ارائه محصولات کلیه برندها و نام های تجاری معتبر مکان مناسبی برای تهیه اقلام لوکس به حساب می‌آیند.

سخن آخر

با توجه به آن‌چه گفته شد، خرید بلیط هواپیما استانبول با روش‌های مختلف و با نرخ‌های گوناگون امکان‌پذیر است. اگر قصد دارید به استانبول سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم به هوم بلیط مراجعه کرده و مناسب‌ترین گزینه‌های ممکن را انتخاب کنید. با انجام این کار، مسافرتی خاطره‌انگیز و استثنایی را تجربه خواهید کرد.